Yana Kayar Otomatik Kapılarda Boy Fotoseli
Endüstriyel ve günlük alanda tercih edilen yana kayar otomatik kapılarda tercih edilen güvenlik ışık perdeleri, tanıma, tespit ve güvenlik amaçlarıyla kullanıcılara sunulmaktadır. Trafik akışının yoğun olduğu bölgeler de güvenlik ve tedbir hedefiyle tercih edilen güvenlik ışık perdeleri 90 cm boy fotoselleri ile desteklenmekte olup harici ortamlarda kullanılmaktadır.
Otomatik kapılar arasında yana kayar özelliğe sahip tesis, yapı girişleri, yapı içi özel alanlar gibi faaliyet alanı bir hayli geniş olan seksiyonel kapılar için tercih edilen uygulama, boy fotoselleri ile entegre edilerek mekanizmayı otonom hale getirir.

Yana Kayar Otomatik Kapılarda Boy Fotoseli Kullanımı
Güvenlik Işık Perdelerinden olan BF101 VE BF945 Güvenlik Işık Perdeleri ile kurulumu bir hayli kolay olan boy fotoselleri kullanılarak otonom hale getirilen otomatik kapılar; endüstriyel alanda ana giriş-çıkış işlemlerinin gerçekleştiği veyahut muhafaza edilen alanların dış etkenlerden korumak adına tercih edilmektedir. Günlük yaşantıda ise garaj ilk sırada olmak üzere hastane bölüm ayrımları ve iç lokasyon alanlarında güvenlik prosedürleri adına çeşitli bölümlerde kullanılmaktadır.

Yana Kayar Otomatik Kapılarda BF101 Güvenlik Işık Perdesi
90 Cm boy fotoseli ile uygulama alanına göre özellikleri değiştirilebilen BF101 Güvenlik Işık Perdesiyle dış saha alanlarının güvenliği sağlanması amaçlanmaktadır.

Otomatik Kapı Fotoselleri birey ve nesne güvenliğini ana amaç edinerek entegre edilen; otomatik kapı, endüstriyel makineler ve günlük ihtiyaç doğrultusunda yapı içi ve dışı faaliyetlerde kullanılmaktadır. Entegre edilecek boy fotoselinin seçimi; uygulama alanlarına göre farklılık göstermekte olup tenik özellikleri ihtiyaç doğrultusunda çeşitlenebilmektedir.

Yana Kayar Otomatik Kapılarda BF945 Güvenlik Fotoseli
Endüstriyel alanlarda daha çok makine içi tercih edilen fotosel türü olsada, uygulama alanları oldukça geniş olan BF945 Boy Fotoseli, uygulama alanına göre eklenebilir özellik ve değiştirilebilen teknik detaylarıyla tercih edilen otomatik kapı fotoselleri arasındadır.

Harici ortamda boy fotosellerinden maksimum performans almak adına kullanılan filtre yöntemleriyle yana kayar otomatik kapılarda sağlamış olduğu verimlilikle tercih edilen BF101 ve BF945 Boy Fotoselleri, MEGORAS Teknolojinin sağlamış olduğu kurulum, teknik destek ve bakım ile uygulama işleyişinize destek sağlamaktadır.