BFT Yana Kayar Kapı Otomasyonları

 

BFT Marka kayar kapıları otomatik hale getirebilmek için gerekli tüm elektro mekanik aksamları kit halinde temin edebilirsiniz. Deimos modelleri müstakil villa gibi sirkülasyonu fazla olmayan ev tipi ve kapı ağırlığı maksimum 800 Kg a kadar olan ve kapı uzunluğu da maksimum 6 metreye kadar olan mekanizmalardır. Kit içinde emniyet sensörü, antenli flaşörü, motor ve kramayer dişli seti ile uzaktan kumandası set halinde gelmektedir.

 

ARES modelleri bina tipi dediğimiz apartman ve site gibi daha ağır ve deimos modellerine göre daha sık kullanımı olan maksimum 1500 Kg a kadar ağırlığı olan olan ve kapı uzunluğu da maksimum 9 metreye kadar olan mekanizmalardır. Kit içinde emniyet sensörü, antenli flaşörü, motor ve kramayer dişli seti ile uzaktan kumandası set halinde gelmektedir.

 

ICARO modelleri ağırlığı 2000 kg a kadar olan ve kapı uzunluğu da maksimum 14 metreye kadar olan yana kayar kapı mekanizmalarıdır. Kit içinde emniyet sensörü, antenli flaşörü, motor ve kramayer dişli seti ile uzaktan kumandası set halinde gelmektedir.

 

BFT SP 3500 olan model ağırlığı 3500 kg a kadar ve kapı uzunluğu maksimum 18 metreye kadar olan yana kayar kapı mekanizmalarıdır. Kit içinde emniyet sensörü, antenli flaşörü, motor ve kramayer dişli seti ile uzaktan kumandası set halinde gelmektedir.